• 444 50 02
  • 0850 480 67 37
OSES, UFRAD Franchising Derneği’ne üye oldu.
OSES, UFRAD Franchising Derneği’ne üye oldu. 21.03.2013

OSES, franchising'in Türkiye'de doğru bir biçimde öğrenilmesini, sağlıklı bir biçimde gelişmesini sağlayabilmek amacıyla kurulan UFRAD Franchising Derneği’ne üye olarak sertifikasını aldı.

OSES 400’ü aşkın şubesiyle, Türkiye’nin en büyük franchising şirketlerinden biri olarak hizmet veriyor. Tüm franchising süreçlerini büyük bir titizlikle yürüten OSES, eğitimle başlayan sistemi, düzenli denetlemelerle sürdürüyor. Tüm uygulamalar, tamamen UFRAD kuralları çerçevesinde gerçekleştiriliyor.

OSES çiğ köfte, her geçen gün artan şubeleriyle büyümeye devam ediyor.

En çok sevilen marka Oses!
En çok sevilen marka Oses! 19.03.2013

Avrupa Birliği’nde Tüm Tüketicileri Koruma Derneği tarafından, son bir yıl içinde, en çok beğenilen ve tercih edilen markalardan biri seçilen Oses çiğ köfte, Altın Marka Ödülü’ne layık görüldü.

Tüm Tüketicileri Koruma Derneği, çiğ köfte sektöründe, üye tüketiciler arasında, markaya ilgi derecesini araştırdı ve kalite açısından beğeni derecesini ölçtürdü. Bu sonuçlara göre Oses çiğ köfte, tüketicilerin en çok beğendiği ve tercih ettiği marka seçildi. 15 Mart Dünya Tüketiciler Günü’nde düzenlenen törenle Altın Marka Ödülü’nü alan Oses, kalite ve lezzetini bir kez daha kanıtlamış oldu.

Oses’le eğlenceli yarışma
Oses’le eğlenceli yarışma 03.03.2013

Son zamanların en çok izlenen yarışma programlarından biri olan Ben Bilmem Eşim Bilir programında, Oses çiğ köfteyle eğlenceli dakikalar yaşandı.

Uzun süredir programın sponsorlarından biri olan Oses çiğ köfte, programın en eğlenceli yarışmalarından birinde yer alıyor. Yarışmacılardan, bir buçuk dakikada yiyebildikleri kadar çiğ köfte yenmeleri isteniyor ve en çok çiğ köfteyi yiyen kazanıyor. Yarışmanın rekoru şimdilik 44 çiğ köfte.

Bu tarz etkinliklerle oldukça sık gündeme gelen Oses çiğ köfte, marka gücünü arttırmaya devam ediyor.

Türkiye’nin en büyük 5. franchising şirketi
Türkiye’nin en büyük 5. franchising şirketi 28.02.2013

Türk ekonomisinin her hafta nabzını tutan, ekonomideki tüm gelişmeleri büyük bir titizlikle takip eden, Ekonomist dergisi, Türkiye’nin en büyük 100 franchising şirketini belirledi.

Oses çiğ köfte ise 400 şubesiyle bu liste içerisinde 5. sırada yer aldı.

Oses, Türkiye’nin en fazla bayisi olan çiğ köfte üreticisi olmasının yanında, dünya markalarının arasında da 5. sıraya yükseldi.

Çok kısa bir sürede, 400 şubeye ulaşan ve her geçen gün büyümeye devam eden Oses çiğ köfte, lezzeti ve kalitesiyle Türkiye’nin dört bir yanında hizmet veriyor.

Oses Çiğ Köfte
Uygulamasını İndirin
Oses Çiğ Köfte
Uygulamasını İndirin